شبکه های اجتماعی

aparat

مطالب اعضای ویژه

مدرک دوره حسابداری مالی - بدون آزمون

مدرک دوره حسابداری مالی - بدون آزمون

حسابداری مالی یک سیستم دقیق در امور حسابداری است که خلاصه و جزئیات عملکرد شرکت های خدماتی - بازرگانی و تجاری را در قالب گزارش های مالی ( صورت حساب سود و زیان - ترازنامه - گردش وجوه نقد - حساب سرمایه و...) نشان می دهد .

ادامه مطلب
دریافت مدرک کسب و کار اینترنتی

دریافت مدرک کسب و کار اینترنتی

این مدرک با یک سفارش در کمتر از 10 روز کاری بدون آزمون و بدون کلاس آموزشی از طریق پست پیشتاز به سراسر ایران قابل ارائه است دارای کد استعلام قانونی و مهر برجسته می باشد.

ادامه مطلب
مدرک زبان انگلیسی - آلمانی و فرانسوی بدون آزمون

مدرک زبان انگلیسی - آلمانی و فرانسوی بدون آزمون

دریافت مدرک زبان و ارائه آن جهت استخدام - رزومه و ... یکی از سخت ترین کارها برای عموم مردم است که هم وقت ندارند و هم برایشان سخت است که سر کلاس بروند در حالی که ارائه مدرک زبان امروزه از مهم ترین مدارک آموزشی است که همه برای اینکه استخدام شوند یا در حرفه ی خاصی قبول شوند به آن نیاز دارند به همین جهت سعی کرده ایم با آسان ترین روش ممکن شما بتوانید بدون آزمون و بدون حضور در سر کلاس در کمتر از 10 روز کاری مدرک زبان خود را هم به صورت ملی هم به صورت بین المللی با کد استعلام قانونی و مهر برجسته دریافت کنید که قابل ارائه برای تمام سازمان ها - ارگان های دولتی - خصوصی و شرکت ها می باشد .  

ادامه مطلب
مدرک فنی دلخواه از سازمان فنی و حرفه ای

مدرک فنی دلخواه از سازمان فنی و حرفه ای

سازمان فنی و حرفه ای انواع مدرک فنی و مهارتی را در قالب برگزاری دوره ها و کلاس ها و سپس آزمون های علمی و عملی به افراد واجد شرایط اعطا میکند این مدارک فنی برای اخذ پروانه کسب - استخدامی - و فعالیت های فنی در داخل و خارج از کشور لازم است اما خیلی از افراد تنها به این دلیل که وقت و انرژی لازم برای رفتن به کلاس ها و دوره های این سازمان ندارند و آزمون های علمی و عملی را سخت می پندارند از دریافت این مدارک مهم خودداری میکنند و در صورتی که برای امور شغلی به آن نیاز داشته باشند یا از شغل مد نظر منصرف می شوند یا راه غیر قانونی را برای آن انتخاب می کنند که در نهایت متضرر می شوند

ادامه مطلب
مدرک درجه یک ICDL

مدرک درجه یک ICDL

مهارت های دوره ICDL دوره ICDL شامل 7 مهارت می باشد که 3 مهارت اول بعنوان ICDL مقدماتی و 4 مهارت بعدی بعنوان ICDL پیشرفته آموزش داده می شود.
1) مفاهیم فن آوری اطلاعاتIT
2) اطلاعات و ارتباطات ، اینترنت Internet
3) استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها Windows
4) پردازشگر کلمه ، ورد word processing
5) صفحات گسترده ، اکسل Excel – spread sheets
6) ارائه مطالب ، پاورپوینت PowerPoint – presentation
7) بانک اطلاعاتی ، اکسس Access – Data base مرکز آموزش مجازی رایتک با بهره گیری از اساتید مجرب، اقدام به برگزاری دوره ICDL نموده است و در انتهای دوره، به دانشجویان مدرک ICDL ، دارای مهر وزارت علوم ارائه می گردد.

ادامه مطلب
خرید مدرک آیلتس بدون آزمون و هزینه بالا

خرید مدرک آیلتس بدون آزمون و هزینه بالا

مدرک آیلتس
از مهم ترین مدرک های زبان انگلیسی که ثابت می کنه شما تسلط کامل به انگلیسی دارید و جهت اقامت و مهاجرت به کشورهای اروپایی – آمریکا و استرالیا برگ برنده شما است و بدون هیچ گونه مشکلی در امور مهاجرت -  اقامت – تدریس – ترجمه و ... کاربرد فراوان دارد مدرک آیلتس می باشد . در این قسمت می خواهیم از مزایای داشتن آیلتس بگوییم.  پس اگر هنوز نمی دانید اصلا داشتن مدرک آیلتس چه سودی برای شما دارد . ادامه این مقاله را مطالعه کنید چون حتما براتون سود دارد.

ادامه مطلب
مدرک برنامه نویسی کامپیوتر آسانتر از همیشه بدون آزمون

مدرک برنامه نویسی کامپیوتر آسانتر از همیشه بدون آزمون

برنامه نویسی یکی از 10 شغل پر درآمد جهان است که متخصص این حوزه را شرکت های بزرگ - سازمان ها - وسایت های معروف آماده همکاری با آنها هستند از مزایای این حرفه این است که شخص برنامه نویس می تواند به صورت دورکاری هم با شرکت ها و سایت های مختلف همکاری نماید و مبلغ بسیار مناسبی دریافت کند . اگر در اینترنت یک سرچ ساده بکنید سایت های مانند جابینجا را مشاهده کنید که افراد و شرکت های بسیار زیادی هر روز به دنبال جذب برنامه نویسان کامپیوتر هستند و با هر شرایطی حاضر به همکاری می باشند و مبلغ بسیار مناسبی هم پرداخت می کنند.

ادامه مطلب
دوره آموزشی ایمنی و بهداشت محیط کار

دوره آموزشی ایمنی و بهداشت محیط کار

مدارک این دوره گواهینامه پایان دوره معتبر : قابل استعلام از سایت مرجع مدارک ملی : دارای مهر برجسته, مهر و امضا سازمان مدارک بین المللی : دارای مهر برجسته ,مهر و امضای سازمان ,هولوگرام بین المللی ,مهر طلا کوب شده مورد تاید: سردفتری ، بیمه ها ، دادگستری ، بانک ها ، قوه قضایه ، مرتکز دولی ، کارمندان ، رزومه و استخدامی

ادامه مطلب